İNSAN KAYNAKLARI

İnsan Kaynakları Politikamız

Kurumsal amaç ve hedeflerimize ulaşmamızı sağlayacak sistemleri geliştirerek, şirket kültürüne ve değerlerine uygun yetenekli insan kaynağını firmamıza kazandırmak, çalışanlarımızın gelişimine yatırım yaparak bağlılıklarını ve motivasyonları arttırmaktır.

ARTI’nın temel İK hedefli yetkinlikleri; müşteri ve kalite odaklı, sürekli gelişim ve öğrenme odaklı, değişime uyum sağlayan, bilgi ve fikirleri paylaşıp sinerji yaratan yapıyı benimsemesidir.

ARTI’da açılan pozisyonlar, staj olanakları ve/veya “Genel Başvuru” için “kariyer@artielektronik.com.tr” e-posta hesabına göndereceğiniz özgeçmişiniz ile başvuruda bulunabilirsiniz.

ARTI'DA HAYAT

Staj Olanaklarımız

Stajyer / Yeni Mezun Adaylarında Aradığımız Nitelikler:

Üniversitelerin Elektrik-Elektronik, Elektronik Haberleşme Mühendisliği veya ilgili bölümlerinin 3. veya 4. sınıflarında okuyorsan,

Ankara’da ikamet ediyorsan,

Üniversitenin zorunlu uzun dönem stajı için veya üniversite eğitiminin boş kalan zamanlarında aday mühendis olarak çalışmak istiyorsan,

İşte senden beklentilerimiz:

1) Güç elektroniğine ilgi duyman,
2) Güç çeviricileri (AA-DA, DA-DA) konusunda herhangi bir topolojide tasarım yapmış veya yapmaya çalışman,
3)Yabancı kaynakları kullanarak kendi başına da öğrenme/araştırma/çözüm bulma yeteneğine sahip olman,
4) Devre tasarım ve simülasyonuna yönelik geliştirme ortamlarını deneyimlemeye çalışman (Altium Designer, Pspice, Ltspice vb.),
5) Güç çevirici devrelerin donanım ve manyetik tasarımının ilgini çekiyor olmasını,
6) Güç çevirici devrelerin kontrol stratejileri, algoritmaları ve gömülü yazılımları konusunda çalışmaya ve öğrenmeye hevesli olman.

Yukarıdaki konuların ilk maddesi bana uyuyor diğer maddeleri karşılayamıyorum diyorsan, CV’ni staj@artielektronik.com.tr adresine gönder, gel beraber tamamlayalım.

 

AÇIK POZİSYONLAR

Stajyer

Başvur

ARTI AİLESİNE KATILIN

Genel Başvuru Formu

Staj Başvuru