KVKK Aydınlatma Metni

Gizlilik Bildirimi

Bu Gizlilik Bildirimi, ARTI web sitesi, hizmetleri ve ürünlerine yönelik veri toplama ve kullanma uygulamalarına ilişkin hükümleri açıklamaktadır. Bu siteye erişiminiz ile, bu Gizlilik Bildiriminde tanımlanan, bilgi toplama ve kullanmaya yönelik hüküm ve koşulları peşinen kabul etmiş sayılırsınız. Bu bildirimde ve aksi belirtilmedikçe, Site üzerinde sağladığınız kişisel bilgileriniz, izniniz olmaksızın ARTI dışında paylaşılmayacaktır. ARTI, Gizlilik Bildiriminin herhangi bir bölümünde bildirmeksizin değişiklik yapma, herhangi bir bölümünü yenileme ve silme hakkını saklı tutar.

 

ARTI İnternet Sitesi

ARTI internet sitesinde yayımlanan ve telif ve diğer fikri ve sınai mülkiyet hakları ARTI’ya ait olan bütün yazılı, resimli, sesli, görsel, elektronik materyallerin ve logo gibi her türlü tanıtıcı işaretin tüm hakları saklı olup; ARTI’nın yazılı izni olmaksızın bu materyallerin kopyalanması, çoğaltılması ya da herhangi bir şekilde kullanılması sonucu ortaya çıkabilecek yasal sorumluluk, ihlalde bulunan kullanıcıya aittir. ARTI internet sitesinde yer alan her türlü içerik; sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır ve yayımlanan bilgilerin doğruluğu ya da güncelliği konusunda hiçbir taahhüt verilmemektedir. Sitenin içeriği ARTI tarafından gerekli görüldüğünde değiştirilebilir veya silinebilir. Kullanıcı, ARTI internet sitesini kullanımı neticesinde kendi sisteminde oluşabilecek tüm hata ve olumsuzluklardan kendisinin sorumlu olduğunu kabul eder. ARTI internet sitesine yönelik herhangi bir saldırının tespit edilmesi durumunda, ARTI kullanıcının kimlik bilgilerini araştırma ve yasal mercilere bildirimde bulunma hakkına sahiptir. Kullanıcılar ile ARTI arasında ortaya çıkabilecek ihtilafların çözümünde Ankara mahkemeleri ve icra daireleri yetkili olacak ve ihtilaf Türkiye Cumhuriyeti Kanunlarına göre çözülecektir.

 

Kişisel Bilgilerinizin Toplanması

ARTI web sitesinin kullanımı esnasında, ARTI ürünleri ve hizmetleri hakkında bilgi talep etmek amacıyla kullanımınıza açık Bilgi İstek Formu ve her türlü şikayetinizi ARTI’ya iletmenizi kolaylaştıran Müşteri Şikayet Formu ile size hizmet sağlamak için sizinle iletişim kurmamıza izin veren, sizi kişi olarak tanıtan gerek duyduğumuz bilgiler (kişisel bilgiler) arasında adınız, soyadınız, mesleğiniz, şirket veya kuruluşunuzun adı, e-posta adresiniz, telefonunuz, adresiniz, internet siteniz ve iş tanımınız ile ilgili bilgiler olabilir. ARTI internet sitesinin Kariyer bölümünde, mevcut iş olanaklarına başvuru yapmak isteyen kullanıcı tarafından gönderilen Özgeçmiş, ARTI veri tabanında değerlendirilmek üzere saklanır ve yer alan bilgiler üçüncü şahıslarla paylaşılmaz. Site kullanımı, ürünler ve ilgili teknolojiler hakkındaki bilgileri ve haberleri paylaşmak üzere, ARTI çalışanları ile iletişim kurma olanağı sağlar.

 

Kişisel Bilgilerinizin Kullanımı

Sitede toplanan kişisel bilgiler, istediğiniz veya yetkilendirdiğiniz hizmetlerin sağlanması ya da işlemlerin yerine getirilmesi için kullanılır. ARTI, bu kullanımları desteklemek üzere, müşterilerine daha etkili hizmet sunmak, Siteyi ve diğer ilgili ARTI ürünlerini veya hizmetlerini iyileştirmek veya Siteyi özel tercihlerinize ve ilgi alanlarınıza göre özelleştirmek için kişisel bilgileri kullanabilir. Kişisel bilgilerinizi, kritik güncelleştirmeleri ve bildirimleri de içerecek şekilde, kullanmakta olduğunuz ürün veya hizmetler hakkında önemli bilgiler sağlamak için kullanabiliriz. ARTI web sitelerini ziyaret eden kullanıcıların bilgileri onlara daha iyi hizmet edebilmek amacı ile takip edilmektedir. Elde edilen bilgiler, gizlilik prensiplerine bağlı kalmak kaydıyla, müşteri ilişkilerimizi zenginleştirme ve iyileştirme amacı ile anket, davet, reklam vb. konularda kullanılabilir. Bu işlemler sonucunda verdiğiniz iletişim bilgileri üzerinden sizinle iletişime geçilmesini kabul etmiş olursunuz. ARTI, kişisel bilgilerinizi yasal bir zorunluluk olarak istendiğinde veya (a) yasal gereklere uygun hareket etmek veya ARTI ya da Siteye tebliğ edilen yasal işlemlere uymak; (b) ARTI’nın haklarını ve mülkiyetini korumak ve savunmak; (c) ARTI çalışanlarının veya aracılarının, ARTI ürünü kullananların veya kamu güvenliği açısından acil durumlarda harekete geçmek için gerekli olduğuna iyi niyetle kanaat getirdiği hallerde açıklayabilir.